Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA - Double Hole Cup – masturbator 2 w 1

Indeks katalogowy: E21415

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
89,90 zł -30% 62,93 zł / szt.

Opis

A gdyby tak wyposażyć się w osobiste centrum zmysłowej przyjemności, które w każdej chwili możesz mieć pod ręką? Właściwie, bardziej na miejscu byłoby powiedzieć „w ręku”.
Japoński producent Tenga do perfekcji opanował konstruowanie takich ergonomicznych cacuszek, zamykając zmysłowe wnętrze w niepozornej i praktycznej obudowie.

Skąd ta przyjemność?
Wnętrze wykonane jest z delikatnego, białego silikonu, materiału dobrze znanego i sprawdzonego w tego rodzaju zabawkach. Zróżnicowane perforacje zaprojektowano w taki sposób by jak najlepiej stymulowały czułe strefy członka.
Do wyboru jest wejście od strony czerwonej, Bitter Side z wyraźnymi wypustkami i kanałem o wyczuwalnie mniejszej średnicy, ciaśniejszym, oraz Sweet Side , działające bardziej relaksująco, stymulujące poprzez łagodniejsze silikonowe pierścienie i perforacje.
Jak zapewnia wynalazca, prawdziwa zabawa zaczyna się we trójkę , gdy obydwa wejścia są używane jednocześnie…

Istotnym elementem konstrukcji jest zaworek powietrza na szczycie tuby. Łatwo go kontrolować zależnie od potrzeb. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się podciśnienie, Twoje ruchy mogą być płynne, dając niezakłóconą przyjemność.
Równie ważne przy tym specyficznym masażu jest nawilżenie, o co łatwo zadbać za sprawą specjalnej komory, umieszczonej tuż za ciasnym wejściem. Umieszczony tam wcześniej lubrykant będzie regularnie rozprowadzany w miarę  pracy masturbatora.
Wypełnienie komory lubrykantem daje dodatkowy efekt akustyczny, który świetnie stymuluje zmysły, dopełniając doznań.


Parametry:
- średnica zewnętrzna: 66mm
- długość całkowita: 155mm
- masa: 213gZobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy