Sexshop Kraków - Ann Marie Lov.

Największy i najlepiej zaopatrzony sex shop w Krakowie. Oferta 10 000 produktów na miejscu.
Nasza misją jest dostarczanie jak największej gamy produktów erotycznych w jak najszybszym czasie.

1. Ponad 450 marek premium w ofercie.

To nie żart, sprowadzamy wszystkie bardzo dobre marki, zobacz listę na www.Sexshop.com.pl/Producenci. Wszystkie produkty pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i są w 100% oryginalne.

2. Światowe premiery, dostawy nowości co 2 dni

Rynek gadżetów erotycznych jest niesamowicie żywiołowy, setki dystrybutorów wprowadzają tysiące gadżetów na rynek, wybieramy najciekawsze, wysokiej jakości. W naszym sexshopie znajdziesz wszystkie najważniejsze nowości.A jeśli się zdarzy że czegoś brakuje, nasz dział zakupów sprowadzi taki segment w ciągu 7 dni na miejsce.

3. Zamawiaj online odbieraj expresowo w salonie firmowym.

Jeśli lubisz wybierać online i szybko odebrać nie tracąc czasu na szukanie w sklepie wśród gigantycznej oferty w której można się zgubić, zamów online na Sexshop.com.pl, Annmarie.pl lub Sadomaso.com.pl, zaznacz odbiór osobisty i poczekaj na informację o tym że paczka jest gotowa na miejscu w sklepie.

4. Kilka tysięcy kompletów bielizny w różnych rozmiarach

Jest to najlepiej zatowarowany sklep w bieliznę w całym Krakowie, ilość kompletów jest ogromna, bielizna damska, bielizna męska. Wszelkie dodatki. Rozmiary od S do XXL. Przymierzalnia na miejscu i fachowa obsługa.

5. Zabawki erotyczne premium i klasyczne bestselllery

Znajdziecie Państwo u nas najlepsze i najdroższe marki premium, a zarazem wszelkie klasyczne bestselllery w super niskich cenach. Oferta jest na każdą kieszeń i gust.

6. Olejki do masażu, lubrykanty, gry dla par, zmysłowe dodatki.

Drogeria zawiera najwspanialsze zapachy i aromaty producentów z Europy, Kanady oraz USA. Mamy zawsze 100 gier dla par i wiele super dodatków.

7. Jesteśmy w Krakowie od 2005 roku obsługując klientów zgodnie z najwyższym standardem jakości

Doskonałe rozeznanie rynku i doświadczenie pozwala na tworzenie bezprecedensowo idealnej oferty dla naszych klientów.

8. Ann Marie Lov to salon firmowy największego Polskiego sexshopu internetowego www.Sexshop.com.pl

Tak ogromna oferta jest możliwa przy wsparciu lidera w sprzedaży zabawek erotycznych online, sklepu Sexshop.com.pl, Wszelkie nowinki które pojawiają się w internecie są od razu wstawiane do salonu firmowego.

9. Czynne poniedziałek - sobota 10-20 i niedziele handlowe 13-20

Niestety niedziele niehandlowe salon firmowy jest w większości przypadków nieczynny.

10. Infolinia 69 69 69 802

Można dzwonić odnośnie zapytań o zamówienia i dostępność. Mamy dużo pracy na miejscu więc rozmowy telefoniczne prowadzimy krótko i rzeczowo.