Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

VIBE THERAPY NIVANA WHITE

Indeks katalogowy: DEL06946689001836

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
209,90 zł -30% 146,93 zł / szt.

Opis

Cudowny wibrator Vibe Therapy Nivana White o kształcie przypominającym delfina. Został on tak skonstruowany by był mocny w tym do czego jest przeznaczony, a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Posiada 7 trybów wibracji, dzięki czemu każda pani znajdzie z nim swój ulubiony program. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mimo swej mocy jest on bardzo cichy. Nie musisz juz się obawiać, iż ktoś usłyszy to że się nim bawisz, a przynajmniej nie usłyszy nikt poza tobą wibratora.  Jego futurystyczne wykonanie w połączeniu z nowoczesnym wyglądem sprawią, iż będzie to Twoja ulubuiona zabawka, której będziesz zawsze pożądać bedąc na urlopie czy też może w słuzbowym wyjeździe, lub w domowej sypialni. 

    

Specyfikacja techniczna:

Kolor : biały

Średnica: 3,5 cm

Długość: 23,5 cm

Wibracje: 7 trybów - 3 tryby wibracji ciagłych, 3 tryby pulsacji i 1 tryb eskalacji

Zasilanie : 2 baterie AA (nie dołączono do produktu)

Materiał : Silikon Medyczny

Wodoodporność: TAK

Nawilżanie: można uzywać z żelami poślizgowymi na bazie wody

    

Vibe Therapy jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku zabawek erotycznych. Jego produkty wykonywane są z wysokiej jakości silikonu medycznego. Tworzywo to obecnie na rynku gadżetów erotycznych jest najbezpieczniejsze wśród wszystkich stosowanych do ich produkcji. Jest to materiał, który stosowany jest również w przemyśle medycznym oraz innych jemu podobnych. 

  

Silikon ten w dotyku jest miękki jak naturalna skóra. Jego podstawową właściwościa fizyczną jest to, że bardzo szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Zastosowanie silikonu medycznego sprawiło, iż wibrator jest bezwonny, nie posiada żadnego smaku oraz co najważniejsze z punku widzenia higieny jest on nieporowaty. Nieporowatość zapewnia, iż jest on hipoalergiczny oraz ułatwia utrzymanie zabawki w stanie higienicznym nawet przy intensywnym użytkowaniu.  Wystarczy, że po skończonej zabawie umyjesz go pod ciepłą bieżącą wodą z mydłem lub płynem do higieny intymnej.

  

Podaruj sobie porządny wibrator za rozsądne pieniądze! i ciesz się jego wyjatkowym zastosowaniem.

 

 

 

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy