Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA – U.S. Deep Throat Cup – masturbator dający efekt głębokiego gardła, o większym rozmiarze

Indeks katalogowy: E21509

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
89,90 zł -30% 62,93 zł / szt.

Opis

A gdyby tak wyposażyć się w osobiste centrum zmysłowej przyjemności, które w każdej chwili możesz mieć pod ręką? Właściwie, bardziej na miejscu byłoby powiedzieć „w ręku”.
Japoński producent Tenga do perfekcji opanował konstruowanie takich ergonomicznych cacuszek, zamykając zmysłowe wnętrze w niepozornej i praktycznej obudowie.

Skąd ta przyjemność?
Wnętrze wykonane jest z delikatnego, białego silikonu, materiału dobrze znanego i sprawdzonego w tego rodzaju zabawkach. Zróżnicowane perforacje zaprojektowano w taki sposób by jak najlepiej stymulowały czułe strefy członka.

Ten model oddaje efekt głębokiego gardła, poprzez serię zwężeń, przez które będziesz się przeciskał z wielką przyjemnością. Zakończenie tunelu wyposażone jest z kolei w sieć stymulujących główkę penisa wypustek, aby spotęgować doznania i szybko doprowadzić Cię na sam szczyt ekstazy.
Seria U.S. została przewidziana dla ponadprzeciętnie wyposażonych użytkowników, stąd długość sięgająca 18cm.

Istotnym elementem konstrukcji jest zaworek powietrza na szczycie tuby. Łatwo go kontrolować zależnie od potrzeb. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się podciśnienie, Twoje ruchy mogą być płynne, dając niezakłóconą przyjemność.
Równie ważne przy tym specyficznym masażu jest nawilżenie, o co łatwo zadbać za sprawą specjalnej komory, umieszczonej tuż za ciasnym wejściem. Umieszczony tam wcześniej lubrykant będzie regularnie rozprowadzany w miarę  pracy masturbatora.
Wypełnienie komory lubrykantem daje dodatkowy efekt akustyczny, który świetnie stymuluje zmysły, dopełniając doznań.

Parametry:
- średnica zewnętrzna: 80mm
- długość całkowita: 181mm
- masa: 202g

Dla standardowo wyposażonych użytkowników przewidziany jest model Deep Throat Cup, ciaśniejszy, o mniejszym rozmiarze.Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy