Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA – Soft Tube Cup – masturbator w miękkiej tubie

Indeks katalogowy: E21413

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
75,90 zł -30% 53,13 zł / szt.

Opis

A gdyby tak wyposażyć się w osobiste centrum zmysłowej przyjemności, które w każdej chwili możesz mieć pod ręką? Właściwie, bardziej na miejscu byłoby powiedzieć „w ręku”.
Japoński producent Tenga do perfekcji opanował konstruowanie takich ergonomicznych cacuszek, zamykając zmysłowe wnętrze w niepozornej i praktycznej obudowie.

Skąd ta przyjemność?
Wnętrze wykonane jest z delikatnego, białego silikonu, materiału dobrze znanego i sprawdzonego w tego rodzaju zabawkach. Zróżnicowane perforacje zaprojektowano w taki sposób by jak najlepiej stymulowały czułe strefy członka.
Pierwsza sekcja, to aż 40 delikatnie wyprofilowanych wypustek, skierowanych naprzemiennie w górę i w dół, tak by fala zmysłowego dotyku rozchodziła się po trzonie penisa przy każdym przesunięciu. Sekcja środkowa to pierścieniowate przewężenia, przez które  będziesz się przeciskał z wielką przyjemnością.
Główka natomiast bombardowana jest serią impulsów pochodzących od miękkich, wyraźnych wypustek, tak aby spotęgować doznania i szybko doprowadzić Cię na sam szczyt ekstazy.
Obudowa gadżetu jest elastyczna, dzięki czemu sam możesz kontrolować przyleganie silikonowych wypustek i intensywność wrażeń.

Istotnym elementem konstrukcji jest zaworek powietrza na szczycie tuby. Łatwo go kontrolować zależnie od potrzeb. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się podciśnienie, Twoje ruchy mogą być płynne, dając niezakłóconą przyjemność.
Równie ważne przy tym specyficznym masażu jest nawilżenie, o co łatwo zadbać za sprawą specjalnej komory, umieszczonej tuż za ciasnym wejściem. Umieszczony tam wcześniej lubrykant będzie regularnie rozprowadzany w miarę  pracy masturbatora.
Wypełnienie komory lubrykantem daje dodatkowy efekt akustyczny, który świetnie stymuluje zmysły, dopełniając doznań.

Parametry:
- przekrój: 65x83mm
- długość całkowita: 155mm
- masa: 121g

Dla ponadprzeciętnie wyposażonych użytkowników przewidziany jest model U.S. Soft Tube Cup, o większym rozmiarze.Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy