Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA - Rolling Head Cup - masturbator do stymulacji główki penisa

Indeks katalogowy: E21414

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
79,90 zł -30% 55,93 zł / szt.

Opis

A gdyby tak wyposażyć się w osobiste centrum zmysłowej przyjemności, które w każdej chwili możesz mieć pod ręką? Właściwie, bardziej na miejscu byłoby powiedzieć „w ręku”.
Japoński producent Tenga do perfekcji opanował konstruowanie takich ergonomicznych cacuszek, zamykając zmysłowe wnętrze w niepozornej i praktycznej obudowie .

Skąd ta przyjemność?
Wnętrze wykonane jest z delikatnego, białego silikonu , materiału dobrze znanego i sprawdzonego w tego rodzaju zabawkach. Zróżnicowane perforacje zaprojektowano w taki sposób by jak najlepiej stymulowały czułe strefy członka.
W tym modelu szczególny nacisk położono na stymulację główki penisa . Dzięki giętkiej środkowej sekcji możesz śmiało wirować wokół główki i wyginać szczytową część, a silikonowe wypustki w jej wnętrzu dostarczą Ci niespotykanych dotąd wrażeń. Kieruj się intuicją i uwolnij swoją wyobraźnię!

Istotnym elementem konstrukcji jest zaworek powietrza na szczycie tuby. Łatwo go kontrolować zależnie od potrzeb. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się podciśnienie, Twoje ruchy mogą być płynne, dając niezakłóconą przyjemność.
Równie ważne przy tym specyficznym masażu jest nawilżenie , o co łatwo zadbać za sprawą specjalnej komory, umieszczonej tuż za ciasnym wejściem. Umieszczony tam wcześniej lubrykant będzie regularnie rozprowadzany w miarę  pracy masturbatora.
Wypełnienie komory lubrykantem daje dodatkowy efekt akustyczny, który świetnie stymuluje zmysły, dopełniając doznań.


Parametry:
- średnica zewnętrzna: 71
- długość całkowita: 155mm
- masa: 148g

 Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy