Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA - Egg 6 Styles Pack - zestaw masturbatorów

Indeks katalogowy: E21711

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
249,90 zł -30% 174,93 zł / szt.

Opis

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie uwielbiał czekoladowych jajek z niespodzianką?
Dla dorosłych miłośników dobrej zabawy, japoński producent gadżetów Tenga przygotował specjalną serię jajek, również skrywających przyjemną niespodziankę.
Zaskoczy Cię już sama silikonowa struktura, delikatna, ale wystarczająco odporna na rozciąganie.

Doskonale dopasuje się nawet do największych rozmiarów i wytrzyma nawet najbardziej żywiołowe zabawy.
Oczywiście warunkiem, by przyjemność rozlała się po Twoim ciele jest odpowiednie nawilżenie. Projektant zadbał również i o to, dodając do każdego jajka saszetkę z nawilżającym lubrykantem.
Wystarczy rozpakować jajko, wypełnić je załączonym żelem, by już po chwili wejść w nie przez ciasny otwór, który szczelnie zaciśnie się wokół penisa. Delikatny biały silikon szybko rozgrzeje się w Twoich dłoniach… A może niekoniecznie w Twoich, bo Tenga Egg to również świetny pomysł do wspólnych zabaw.
Kompaktowa i niepozorna forma jajka pozwala mieć je zawsze przy sobie.

Tenga Egg 6 Styles Pack to zestaw sześciu gadżetów, z których każdy uprzyjemni Ci czas w inny sposób. Możesz je przeciągać, ściskać i skręcać wokół swojego epicentrum doznań, tak by dostarczyć sobie maksimum satysfakcji.

Model Stepper posiada wnętrze pokryte półksiężycowymi rzędami wypustek, skierowanymi na przemian w górę i w dół, tak by dawać zdwojoną przyjemność przy każdym ruchu.
Model Silky posiada wewnątrz delikatną fakturę, która pobudzi Twoje najczulsze punkty niczym szlachetny jedwab.
Model Twister wyposażony jest w zróżnicowane wewnętrzne rowki, które w miarę przesuwania się po powierzchni pobudzają ją ze zmiennym nasileniem. Poczuj, jak nadciągające tornado przyjemności wciąga Cię do środka!
Model Wavy charakteryzuje się wyraźnymi wewnętrznymi pierścieniami, które przesuwając  się po Twoim ciele, dadzą Ci kolejne uderzenia przyjemnych doznań, niczym fale oceanu kolejno rozbijające się o brzeg.
Model Clicker posiada wnętrze usiane większymi i mniejszymi wypustkami, z których każda masuje Twoje ciało stając się ogniskiem satysfakcji, rozchodzącej się szerzej i szerzej, aż do pełnej ekstazy.

 

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy