Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

TENGA - Air Cushion Cup - masturbator z komorami powietrznymi

Indeks katalogowy: E21416

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
89,90 zł -30% 62,93 zł / szt.

Opis

A gdyby tak wyposażyć się w osobiste centrum zmysłowej przyjemności, które w każdej chwili możesz mieć pod ręką? Właściwie, bardziej na miejscu byłoby powiedzieć „w ręku”.
Japoński producent Tenga do perfekcji opanował konstruowanie takich ergonomicznych cacuszek, zamykając zmysłowe wnętrze w niepozornej i praktycznej obudowie.

Skąd ta przyjemność?
Wnętrze wykonane jest z delikatnego, białego silikonu, materiału dobrze znanego i sprawdzonego w tego rodzaju zabawkach. Zróżnicowane perforacje zaprojektowano w taki sposób by jak najlepiej stymulowały czułe strefy członka.
Wnętrze tego modelu zbudowane jest z 24 komór powietrznych rozłożonych wokół centralnego kanału. Dzięki zmiennemu ciśnieniu, wypustki wewnątrz masturbatora mogą oddziaływać ze zróżnicowaną siłą nacisku. Dodatkowo, szczytowa część kanału wyposażona jest w przewężenie, przez które będziesz przeciskał się z niezwykłą satysfakcją.

 

Istotnym elementem konstrukcji jest zaworek powietrza na szczycie tuby. Łatwo go kontrolować zależnie od potrzeb. Dzięki temu wewnątrz nie tworzy się podciśnienie, Twoje ruchy mogą być płynne, dając niezakłóconą przyjemność.
Równie ważne przy tym specyficznym masażu jest nawilżenie, o co łatwo zadbać za sprawą specjalnej komory, umieszczonej tuż za ciasnym wejściem. Umieszczony tam wcześniej lubrykant będzie regularnie rozprowadzany w miarę  pracy masturbatora.
Wypełnienie komory lubrykantem daje dodatkowy efekt akustyczny, który świetnie stymuluje zmysły, dopełniając doznań.


Parametry:
- średnica zewnętrzna: 65
- długość całkowita: 154mm
- masa: 164gZobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy