Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

KULKI I JAJECZKA

Zbudowane z jednej lub dwóch kul, zawierających w środku obciążnik, kule gejszy doskonale wzmacniają mięśnie macicy. Ma to oczywisty wpływ na jakość życia seksualnego dla obojga partnerów. Kulki gejszy znane są jednak nie tylko jako zabawka erotyczna.
Ćwiczenia mięśni kegla przy ich użyciu powszechnie stosowane są w rekonwalescencji po ciąży, a ich używanie rekomendowane jest przy problemach z utrzymaniem moczu. To sprawia, że kulki kegla są doskonałym wyborem dla początkujących oraz pozycją niezbędną w rozbudowanych kolekcjach zabawek erotycznych.
Jajeczka dopochwowe pozwolą poszerzyć gamę doznań. Niewielkich rozmiarów, wibrujące jajeczka zaprojektowane zostały tak by umożliwić dyskretne korzystanie również w miejscach publicznych. Zapewnią wiele zabawy użytkowane zarówno w pojedynkę jak i z partnerem.
Dostępne produkty wykonano z bezpiecznych dla ciała, jakościowych materiałów. Zastosowany silikon medyczny ułatwia utrzymanie przedmiotów w czystości i zapobiega wystąpieniu reakcji alergicznych. Akcesoria nie zawierają ftalanów, niebezpiecznych substancji, mogących odkładać się w organizmie. Posiadają odpowiednie atesty i spełniają normy wymagane w branży. Użytkowanie produktów, zgodnie z ich przeznaczeniem, jest zupełnie bezpieczne.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: