Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

FEELZTOYS - TONGUER

Indeks katalogowy: E21314

  • Dostępne, wysyłka w 24h. (8 szt.)
  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
  • Producent: FEELZTOYS
119,90 zł -15% 101,92 zł / szt.

Opis

Dwa małe pociski wibrujące na język, wykonane w 100% z silikonu klasy medycznej. Jeden dla niej, drugi dla niego. Idealne do zastosowania przy pozycji 69. Poczujcie równocześnie siłę erotycznych wibracji, które rozpalą w Was do granic możliwości.

Działają na 2 x micro baterie (4 dodatkowe baterie w komplecie).

Produkty firmy Feelz Toys wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego. Materiał ten jest najlepszym i najbezpieczniejszym materiałem, który może być zastosowany w produktach erotycznych. Ten sam materiał znajduje szerokie zastosowanie, np. w gastronomii oraz w przemyśle medycznym.

Silikon w dotyku jest miękki jak prawdziwa skóra, ogrzewa się szybko i zatrzymuje ciepło dłużej niż inne materiały. Jest bezzapachowy, bezsmakowy, nieporowaty. Ponadto wszystkie nasze produkty są hipoalergiczne i łatwe do czyszczenia ciepłą wodą i mydłem.

Produkty Feelz Toys są najbardziej kreatywnymi, przyjaznymi dla środowiska i bezpiecznymi produktami erotycznymi dostępnymi obecnie na rynku. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania unijnej dyrektywy RoHS.

Do zabawek Feelz Toys należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Nie należy stosować lubrykantów na bazie silikonu.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy