Mam ukończone 18 lat Nie mam ukończonych 18 lat

FEELZTOYS - FONZIE VIBRATOR PINK

Indeks katalogowy: E21310

  • Kurier lub Paczkomaty: od 10,00 zł
  • Producent: FEELZTOYS
159,90 zł -30% 111,93 zł / szt.

Opis

Wysokiej jakości wibrator, który został specjalnie zaprojektowany do stymulacji punktu G oraz łechtaczki. Wykonany jest z miękkiego silikonu klasy medycznej. Posiada mocne, a zarazem ciche wibracje oraz siedem trybów.

Wymiary:
- Długość (całkowita): 16 cm
- Średnica: 3,5 cm
Zasilanie:
2 x baterie AAA (nalezy zakupic osobno).
Wodoodporny.

Produkty firmy Feelz Toys wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego. Materiał ten jest najlepszym i najbezpieczniejszym materiałem, który może być zastosowany w produktach erotycznych. Ten sam materiał znajduje szerokie zastosowanie, np. w gastronomii oraz w przemyśle medycznym.

Silikon w dotyku jest miękki jak prawdziwa skóra, ogrzewa się szybko i zatrzymuje ciepło dłużej niż inne materiały. Jest bezzapachowy, bezsmakowy, nieporowaty. Ponadto wszystkie nasze produkty są hipoalergiczne i łatwe do czyszczenia ciepłą wodą i mydłem.

Produkty Feelz Toys są najbardziej kreatywnymi, przyjaznymi dla środowiska i bezpiecznymi produktami erotycznymi dostępnymi obecnie na rynku. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania unijnej dyrektywy RoHS.

Do zabawek Feelz Toys należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Nie należy stosować lubrykantów na bazie silikonu.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy